אנחנו מציעים וילה מחולקת ל3 סוגי יחידות פרטיות, מתאים גם לארועים משפחתיים לעד 35 אורחים

חדר שינה אחד ומרפסת

יחידה בגודל כ40 ממ"ר וכוללת חדר שינה עם מיטה זוגית רחבה, מרפסת עם נוף להרי הגליל, סלון מרווח אשר יכול להלין עוד 2 אורחים על ספות, מטבחון, חדר רחצה עם מקלחת גשם וג'קוזי. יש מדרגות עד פתח הדלת לחלק מהחדרים מתקנים בחדר שתי טלוויזיות עם מסך שטוח, ערוצי כבלים, מיזוג אויר ,Wi-Fi,מקרר, מיקרוגל, פינת אוכל, קומקום חשמלי, כריים על גז, כלי מטבח.

קרא עוד  

דירת 2 חדרים ומרפסת

סוויטת two Bedroom סוויטה זו כוללת שני חדרי שינה עם מיטות זוגית רחבות כך שיכולים לישון 5 אורחים, מרפסת , סלון, מטבחון חדר רחצה עם מקלחת גשם וג'קוזי. :מתקנים ביחידה ערוצי כבלים, שתי טלוויזיות עם מסך שטוח,מיזוג אויר, Wi-Fi, מקרר, מיקרוגל, פינת אוכל, קומקום חשמלי,כריים על גז, כלי מטבח. גודל המיטה/ות: 2 מיטות ליחיד, 2 מיטות זוגיות גדולות במיוחד

קרא עוד  

יחידה פשוטה- dormitory

היחידה מיועדת לתרמילאים בשביל ישראל ממוקמת בחצי מרתף וכוללת סלון עם 2 ספות, 2 חדרי שינה ו2 מקלחות.

קרא עוד  

חדר זוגי

יחידה פשוטה זו כוללת חדר שינה עם מיטה זוגית, פינת ישיבה, מטבחון מאובזר חדר רחצה עם מקלחת גשם וג'קוזי ליחיד. יחידה זו מתאימה לזוג צעיר ללא ילדים וללא תינוק. וממוקמת בקומה עליונה ללא מעלית וללא מרפסת. בגודל 20 ממ"ר :מתקנים בחדר ערוצי כבלים טלוויזיה ,Wi-Fi, מיזוג אויר, פינת ישיבה, מקרר, מיקרוגל, פינת אוכל, קומקום חשמלי כלי מטבח.

קרא עוד